Aplikacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse quis dapibus enim, id semper ante. In luctus gravida fermentum. Donec nibh urna, posuere auctor odio non, auctor dictum lorem. Nulla erat augue, rutrum in odio a, mollis facilisis libero.

Istel EKG

Aplikacja do obsługi rejestratora HR-2000

Istel Health

Aplikacja do glukometru ABRA SMART BT

Wellnenss Connected

Aplikacja do urządzeń A&D z funkcją NFC

A&D Connect Smart

Aplikacja do urządzeń A&D z funkcją Bluetooth Low Energy

Wellnenss Connected aplikacja do monitorowania trybu życia.

Aplikacja do obsługi urządzeń z technologią NFC

Teraz w prosty sposób możesz zarządzać swoim zdrowiem dzięki łatwiej w obsłudze aplikacji, która działa na wszystkich urządzeniami A&D posiadających moduł bezprzewodowej komunikacji NFC. Możesz przechowywać dane dotyczące kluczowych parametrów zdrowotnych. Od ciśnienia tętniczego i masy ciała do ilości spalonych kalorii. Aplikacja Wellness Connected pomaga lepiej monitorować Twoje zdrowie, za pomocą wykresów możemy obserwować trendy tygodniowe, miesięczne. Jednocześnie możemy podzielić się naszymi wynikami z rodziną, przyjaciółmi, a nawet lekarzem dzięki Microsoft HealthVault. Więcej informacji na temat Microsoft HealthVault znajdzecie Państwo tutaj. Aplikacja Wellness Connected™* do pobrania jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Wymagania: system Android 2.3, lub wersja wyższa.

Jak działa aplikacja Wellnenss Connected?

Poniżej znajduje się film światowego lidera w dziedzinie telemedycyny firmy A&D, który ukazuje jak łatwo i przyjenie urządzenia tej marki mogą współopracować z Twoim telefonem, dzięki aplikacji Wellness Connected.

Pobierz za darmo!

Kliknij w logo lub zeskanuj kod QR

A&D Connect Smart

Aplikacja do urządzeń A&D z funkcją Bluetooth Low Energy

A&D Connect Smart jest przyjazną aplikacją, która automatycznie pobiera wartości pomiarów z ciśnieniomierza UA-651BLE, wagi UC-352BLE za pomocą technologii Bluetooth Low Energy. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o ręcznym wpisaniu wartości do dzienniczka pomiarów. Aplikacja prezentuje wyniki w postaci listy oraz wykresów dziennych, tygodniowych i miesięcznych pomiarów. W A&D Connect Smart można ustawić alarmy przypominające wykonanie pomiaru. Wyniki można przesyłać za pomocą wiadomości e-mail. Aplikacja Connect Smart™* do pobrania jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Wymagania: system Android 2.3, lub wersja wyższa.

Pobierz za darmo!

Kliknij w logo lub zeskanuj kod QR

Istel EKG

Aplikacja do obsługi rejestratora HR-2000

Dzięki aplikacji Istel ECG oraz przenośnemu rejestratorowi Istel HR-2000 szybko i w łatwy sposób wykonasz badanie EKG. Aplikacja umożliwia zapisywanie wyników pomiarów, a wbudowana przeglądarka wyświetlająca zapis z sześciu odprowadzeń kończynowych ułatwia interpretację badania.
Główne funkcje aplikacji:
– wyświetlanie elektrycznej czynności mięśnia sercowego z urządzenia Istel HR-2000
– historia pomiarów
– wbudowana przeglądarka wyników wyświetlająca zapis z sześciu odprowadzeń kończynowych I, II, III, aVR, aVL, aVF
– konfigurowanie parametrów pracy urządzenia Istel HR-2000
– eksport pomiaru do pliku pdf
– udostępnianie pomiaru
Aplikacja Istel EKG™* do pobrania jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Wymagania: system Android 4.4, lub wersja wyższa.

Pobierz za darmo!

Kliknij w logo lub zeskanuj kod QR

Istel Health

Aplikacja do glukometru ABRA SMART BT

Aplikacja mobilna ISTEL Health pozwala na monitorowanie postępów w leczeniu cukrzycy. Umożliwia przesyłanie wyników pomiaru z glukometru ABRA SMART BT dzięki funkcji Bluetooth bezpośrednio do aplikacji ISTEL Health.
Dzięki aplikacji w prosty sposób ustawisz przydatne funkcje glukometru za pomocą urządzenia mobilnego np.: pożądane poziomy glukozy, alarmy przypominające o konieczności wykonania pomiarów, zsynchronizujesz datę i godzinę. Lepiej zinterpretujesz swoje wyniki dzięki kolorowym oznaczeniom pomiarów a intuicyjne wykresy pomogą w obserwacji Twoich postępów leczenia. Możesz przygotować przydatne lekarzowi raporty i udostępnić przed wizytą bądź pokazać w trakcie wizyty, co pozwoli lekarzowi na sprawniejsze przeprowadzenie wizyty kontrolnej.

Pobierz za darmo!

Kliknij w logo lub zeskanuj kod QR